Kutsu saunamees Priit oma sauna!

 

Mooska saunamees Priit

KUTSU SAUNAMEES
PRIIT oma sauna!

Vana Võromaa suitsusauna tava on kantud UNESCO vaimse kultuuripärandi esindusnimekirja.

Tutvustan, õpetan ja julgustan kasutama saunas käimise kaduvaid oskusi, kombeid ja tavasid lähtuvalt Võrumaal hästi säilinud tavadest ja Mooska perepärimusest.
Saunaskäik on aeg iseendale ja palju rohkem, kui lihtsalt kiire leilivõtt kuumas kohas.

 

ÕPITOAD

Jagan oma teadmisi suitsusauna kombestikust, sauna kütmisest, ohutusest saunas, saunas liha suitsutamisest, vihtadest ja vihtlemisest, esivanematega suhtlemisest saunas, hingede ajast, saunast pööripäevadel, kuust ja saunakommetest, saunasõnadest ja tänulikkusest saunas.

Vihtlemine rikastab saunaskäiku ja lõdvestab keha. Tutvustan erinevaid vihtu, vihtlemisstiile ja vihtlemistehnikaid. Juhendan enese- ja kaaslase vihtlemist. Vihtlen hea tava kohaselt saunalisi.

Õpitoad koosnevad lühikesest teoreetilisest ülevaatest ja pikemast praktilisest harjutamisest kestes 1 kuni 6 tundi. Õpitoa soovitan lõpetada ühise saunaskäiguga. Mulle meeldib suitsusaun kuid sügavalt lõõgastava saunaelamuse saab igas hästi köetud saunas. Õpitubasid on võimalik kohandada põneva elamusena kontorisse, kodusauna, loodusesse või avalikku kümbluskohta.

Saunamees ja saunanaine on kaduvad ametid. Tulen teiega koos teie sauna, juhendan saunas käimise protsessi, enesevihtlemist ja vihtlen saunalisi. Teeme saunaskäigust elamuse!

Minu kodutaluks on Mooska talu Haanjamaal kuhu olete teretulnud SUITSUSAUNA, loodusretkele, kohaliku toitu mekkima ja nõu pidama!

Helista või kirjuta, lepime kokku sinule, su perele, sõpradele või töökaaslastele mõnusa saunapäeva võro, eesti või inglise keeles.

SAUN ON PALJU ROHKEM, KUI SA OODATA OSKAD!

Saunamees Priit Veeroja
Telefon: +372 5116980
Email: priit [ät] mooska.eu
www.mooska.eu