Haanjamaa suitsusauna nädala kava 9.-12. august 2018

Neljapäev, 9. august

Kell 10 VANEMAD SAUNAKOMBED ÕPITUBA MOOSKA TALUS. Neljapäeviti peetakse suitsusaunas kombeid ja ravitsetakse. Räägime vanematest saunakommetest ja esivanematega suhtlemisest suitsusaunas, käime saunas ja peame seal kombeid. Töötoa kohtade arv on piiratud, osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 25€.

Reede, 10. august

Kell 10 SUITSUSAUNA KERISE PARANDAMISE JA REKONSTRUEERIMISE ÕPITUBA Kikkasepa talus Haava külas. Töötoas kõpitseme vana kerist, korjame kerisekivid ja lappame kivid kerisele. Põnevat toimetamist on naistele ja lastele. Töötoa kohtade arv on piiratud, osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 15€ täiskasvanu.

Kell 19 ILOÕDAK Suurel Munamäel kell 19:00. Kontsert „Aitäh, Valter Ojakäär“

Liina Saar, Helin-Mari Arder ja Ivi Rausi laulavad Valter Ojakääru laule. Pilet 10€.

Laupäev, 11. august – suitsusaunapäev

Kell 10 suitsusaunajutud ja tutvumine saunaperedega Mooska talus. Koos saunaperega läheme saunadesse, teeme talgutöid, õpime kütma suitsusauna ja naudime suitsusaunamõnusid.

Osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 10€ täiskasvanu. Saunalistele saadame täiendava informatsiooni saunapere ja sauna asukoha kohta.

Pühapäev, 12. august

Kell 11 HAANJMAA SUITSUSAUNU TUTVUSTAV RINGSÕIT algusega Suure Munamäe alumisest parklast. Ringsõitu veavad eest ja jagavad selgitusi Silver ja Krista Näkk. Ringsõit kestab paar tundi, tasu 5€ täiskasvanu, palume osalejatel ennast kirja panna.


Lisainfo ja kirja panek: eda.veeroja [at] gmail.com

Eda Veeroja  Tel: +372 5032341

Vett, tuld ja saunaleili ei tohi kellelegi keelata!

Tags: 2018