Sannanätäl 10.-13.08.2017

 Haanimaa suidsusanna nätäl 10.-13. augustil 2017

Neljapäev, 10. august 

> Kell 11 VIHTLEMISE ÕPITUBA MOOSKA TALUS. Neljapäeviti peetakse suitsusaunas kombeid ja ravitsetakse. Räägime vihtadest ja vihtlemisest, teeme endale vihad, harjutame peamisi vihtlemisvõtteid, töötoa lõpetuseks lähme suitsusauna ja vihtleme mõnuga ja väega.
Töötoa kohtade arv on piiratud, osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 25€.

Reede, 11. august 

> Kell 10 SUITSUSAUNA KERISE EHITAMISE ÕPITUBA Väike-Palomäe talus Hämkoti külas. Töötoas laome kerise võlvid, korjame kerisekivid ja lappame kivid kerisele. Põnevat toimetamist on naistele ja lastele. Töötoa kohtade arv on piiratud, osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 15€ täiskasvanu.
> Kell 19 ILOÕDAK Tuulepesa talus Plaksi külas. Sannah sündünü helü ja muusika vaheldub
Tõnis Viidu tekstidega. Kontsert on tasuta, kaasa soovitame võtta piknikukorvi.

Laupäev, 12. august – SUITSUSAUNAPÄEV

> Kell 10 suitsusaunajutud ja tutvumine saunaperedega Mooska talus. Koos saunaperega läheme saunadesse, teeme talgutöid, õpime kütma suitsusauna ja naudime suitsusaunamõnusid.
Osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 10€ täiskasvanu. Saunalistele saadame täiendava informatsiooni saunapere ja sauna asukoha kohta.

Pühapäev, 13. august

> Kell 11 HAANJMAA SUITSUSAUNU TUTVUSTAV RINGSÕIT algusega Suure Munamäe alumisest parklast. Ringsõitu veavad eest ja jagavad selgitusi Silver ja Krista Näkk. Ringsõit kestab
paar tundi, tasu 5€ täiskasvanu, palume osalejatel ennast kirja panna.

Lisainfo ja kirja panek: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Eda Veeroja Tel: +372 5032341

Vett, tuld ja saunaleili ei tohi kellelegi keelata!

Tags: 2017, suitusaunanädal